K-Salat pålægssalat til 9 kr. og Kims Chips til 12 kr. - se de lokale tilbud

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Broby og fundet nogle gode tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra DagliBrugsen, Min Købmand og Spar.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

DagliBrugsen: K-Salat pålægssalat til kun 9 kr.

DagliBrugsen tilbyder forskellige varianter af K-Salat pålægssalat såsom Tun, Makrel, Hønse, Kylling & Baconsalat til kun 9 kr. pr. stk. Vægten varierer mellem 100-150 g. Tilbuddet gælder fra fredag den 27. marts til og med onsdag den 1. april.

Min Købmand: Kims Chips, Snacks eller Nødder til 14 kr.

Hos Min Købmand kan du få Kims Chips, Snacks eller Nødder i flere varianter for kun 14 kr. pr. pose. Bemærk, at der er en begrænsning på 4 poser pr. kunde pr. dag. Tilbuddet gælder fra fredag den 27. marts til lørdag den 4. april.

Spar: Lurpak til 12 kr. pr. stk.

Spar har Lurpak i flere varianter til en pris på kun 12 kr. pr. stk. Der er dog en begrænsning på 4 stk. pr. kunde pr. dag. Tilbuddet er gyldigt fra fredag den 27. marts til og med lørdag den 4. april 2026.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.